Меню
Ваш кошик

Навіщо потрібні бонбоньєрки на свята?

Бонбоньєрки – це не великі подарунки для гостей Вашого свята. Даруючи гостям Бонбоньєрки Ви висловлюєте подяку людям, які прийшли на свято. Подумайте, як людям буде приємно отримати від Вас маленький та корисний подаруночок, який залишить приємне враження про Вашу урочистість.


Історія виникнення Бонбоньєрок!

Усі думають, що дарувати Бонбоньєрки – це виключно традиція, яка прийшла до нас із Європи, але це не зовсім так. Традиція дарувати Бонбоньєрки гостям на весілля прийшла до нас зі стародавнього Риму. На наших територіях дарувати гостям подарунки було прийнято не лише на весілля, а й на іменини, хрестини, річниці та інші свята, які відзначала родина. На той час такі подарунки називалися гостинцями.


З якого приводу дарують Бонбоньєрки?

Гостям на Вашому весіллі – дана традиція вже досить щільно прижилася у нашій країні. Весілля не може пройти без смачних та корисних Бонбоньєрок.

Гостям на іменинах та хрестинах – даруючи гостям солодкі та корисні подарунки, у вигляді баночки з медом, Ви залишите приємне враження про Ваше свято.

Гостям на Вашій річниці - така важлива подія Вашого життя повинна так само залишитися в пам'яті й Ваших гостей, даруючи подарунок Бонбоньєрку Ви додасте святу не велику, але приємну родзинку.


Але як вибрати Бонбоньєрки на Ваше свято?

Вибрати вже готові Бонбоньєрки або замовити ексклюзивні Ви можете у нашому інтернет-магазині «ЕКО-МедОК». Ми проробили безліч варіантів Бонбоньєрок та створили для Вас найкращі варіанти таких подарунків.

Солодкі та корисні Бонбоньєрки від «ЕКО-МедОК», це:

- Унікальні медові трубочки (стіки) оформлені гарним бантом.

- Баночки меду 140 грамів – порадують Ваших гостей, коли вони прийдуть додому та наллють собі вечірню чашку чаю.

- Баночки меду 250 грамів, красиво оформлена, у стилі Вашої урочистості, не дасть забути Вашим гостям про приємний час на Вашому урочистості.

Також Ви можете замовити баночки меду з різними горіхами або сухофруктами.