Меню
Ваш кошик

Корпоративні подарунки з меду, що обрати?

У кожній компанії є відповідальна людина, яка обирає подарунки для співробітників на свята. Догодити всім співробітникам досить складно, тому вибір корпоративних подарунків досить складний і не вдячний процес до нього потрібно підходити заздалегідь і детально все обмірковувати.

У деяких компаніях заведено дарувати гроші. Кожен співробітник отримує певну суму, але це не викличе у Ваших співробітників позитивних емоцій і почуттів, що компанія торбується за своїх співробітників.

Завдання будь-якого корпоративного подарунка – це здивувати свій колектив, порадувати співробітників, у такому разі варто підбирати унікальні подарунки, які обов'язково запам'ятаються та викличуть позитивні емоції.


Навіщо взагалі потрібні корпоративні подарунки для працівників?

- не матеріальна винагорода працівників компанії

- викликає почуття, що про співробітників турбуються та думають

- створюють позитивний настрій та позитивну атмосферу в компанії


Який подарунок обрати?

Корисний - останній тренд корпоративних подарунків, що вони повинні бути корисні для здоров'я, компанія завжди повинна турбуватися про здоров'я своїх співробітників.

Креативний – корпоративний подарунок має бути оригінальним, створювати «ВАУ» ефект, тоді й пам'ять та позитивна емоція збережеться на довше.

Оригінально – блокноти, цукерки – скільки можна, подумайте над чимось більш цікавим та оригінальним.

Універсальний – подарунок повинен підійти всім співробітникам, у всіх різні уподобання та смаки, але Ваше головне завдання, щоб подарунок сподобався всім.


Варіанти корпоративних подарунків від компанії "ЕКО-МедОК".

Корпоративний подарунок медові трубочки (стіки меду) – цікавий та творчий подарунок, який Ви зможете дарувати співробітникам хоч щодня, а якщо Ви брендуєте стик меду наклейкою прапорцем з Вашим логотипом, то співробітник випиваючи чашку чаю чи кави завжди думатиме про роботу у Вашій компанії.Баночка меду з горіхами або сухофруктами підійде як корпоративний подарунок на будь-яке свято, це корисний та незабутній смак солодкого життя у Вашій компанії.Набір меду – корпоративний подарунок у вигляді набору меду, підійде Вам виключно на важливі свята, такі як новий рік, день народження компанії, 8 березня тощо. Такі набори підійдуть як всім співробітникам по три баночки меду в наборі так і начальству, директору – величезні набори з 12 баночками різних смаків.Тренд на корисні та креативні подарунки залишиться ще довгий час і тому компанія «ЕКО-МедОК» готова допомогти Вам вирішити питання з вибором корпоративних подарунків.