Меню
Ваш кошик

На що звернути увагу під час вибору набору меду?

Набір меду – це чудовий вибір подарунка на будь-яке свято: новий рік, день народження, професійне свято (день бухгалтера, програміста, інженера), 8 березня тощо.

Набір меду оригінальний та незвичайний подарунок, він підійде абсолютно всім від дитини чи підлітка, чоловіка чи жінки, до бабусі чи дідуся.

Також не забуваємо, що набір меду Ви можете подарувати своїм клієнтам, як презент або співробітникам у вигляді заохочення.

Бізнес, солодкий та корисний подарунок, може використовуватися в маркетингових цілях, як проведення різноманітних рекламних компаній, для залучення нових клієнтів та утримання старих.


Декілька успішних рекламних інтеграцій від компаній в Україні:

- туристична компанія «Join UP» - рекламна акція «Медом намазано», всім клієнтам дарували чудову баночку меду з горішками;

- усім відомий сервіс «meDoc» від компанії «Твій час», так само дарували своїм клієнтам найсмачніші набори з медом;

- Компанія «-Heel», набір меду з горіхами для своїх співробітників та клієнтів;

- авіакомпанія «Bees», рекламна акція «Ой мама, солодкі подорожі до Грузії»;

- Компанія «Ромстал Україна» – 19 найбільших магазинів інженерних систем опалення, газопостачання. Прекрасні набори меду з горіхами своїм клієнтам та співробітникам;

- Міжнародна аудиторсько-консалтингова компанія «BDO» чудові подарунки з медом та горіхами для своїх співробітників та клієнтів.

Таких прикладів дуже багато, оскільки цей спосіб реклами досить ефективний, й залишає приємне враження у Ваших співробітників та клієнтів.

 

Але як вибрати набір меду? На що звернути увагу насамперед?

1. Вага самого продукту меду – зверніть увагу на це! Чому це важливо? На фотографіях баночку з медом можна сфотографувати так, що вона здаватиметься великою, але насправді коли Ви отримаєте своє замовлення, це будуть зовсім маленькі баночки «Пробники».

2. Пакування - щільність пакування самого набору з медом, теж важливий момент, у процесі транспортування, всі Ваші набори меду можуть пом'ятися й втратити цей чудовий подарунковий вигляд, звичайно можна вибрати дерев'яне пакування, але це буває дорого та не завжди виправдано.

3. Асортимент – набір меду має бути різноплановим, мало хто оцінить якщо там буде три види різного меду, а ось мед з різними горіхами, насінням та сухофруктами, це вже цікавіше та креативно.

4. Ціна – не забуваємо про ціну набору меду, іноді вона може бути просто величезною через якесь не звичайне пакування або просто бажання виробника, чи завжди виправдана ціна – вирішувати звичайно Вам.

 

Кращий вибір наборів з медом Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині, але навіть якщо Ви не знайдете нічого, що Вас задовольнило б, ми готові виготовити набори з медом виключно за Вашим бажанням.