Меню
Ваш кошик

Посуд для меду на Вашу кухню, як вибрати?

Популяризація здорового способу життя набирає обертів та відповідно зростає споживання продуктів, які відповідають цим вимогам. До таких продуктів безпосередньо належить натуральний мед. Багато сімей готові прибрати цукор зі свого раціону та замінити його на корисний та натуральний мед. Споживачі меду значно помолодшали: якщо раніше його вживали в основному люди старшого покоління як ліки, то сьогодні все більше й більше натуральний мед споживають молоді сім'ї, які дбають про своє здоров'я та майбутнє.

Й тут виникає невелика, але проблема, люди старшого покоління купували та їли мед із трилітрових банок або пластикових відер, але для молодої господині це абсолютно неприйнятно. Сучасна господиня прагне краси та естетики на своїй кухні.

Для розв’язання цієї проблеми Вам знадобиться спеціальний посуд для меду.


З якого матеріалу буває посуд для меду?

Насамперед зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений посуд для меду. Найпопулярнішими матеріалами є кераміка чи скло. Також медовий посуд роблять із харчового металу або пластику. Особливу увагу можна приділити посуду для меду, виготовленому з дерева. Для медового посуду з дерева можна використовувати лише бук, березу, липу, вербу, осину або вільху, вологістю дерева не більше 16%. Обов'язково такий посуд зсередини покривають парафіновим шаром. Так що будьте обережні при купівлі дерев'яного посуду для меду та обов'язково поцікавтеся у продавця чи вона відповідає всім необхідним вимогам.


Який медовий посуд вибрати?

Вибір посуду для меду ми порадили б робити виходячи з Вашого смаку та стилю Вашої кухні. Для стилю кухні лофт або high tech ідеально підійде посуд зі скла чи харчового металу. Класичний стиль кухні – це, звичайно, посуд для меду з кераміки. Також керамічний медовий посуд підійде для кухонь скандинавського стилю. Для стилю Прованс теж підійде посуд для меду з кераміки, але вже неодмінно з якимось кольоровим нанесенням. Стиль кухні кафе - це звичайно ж посуд для меду з металу та можливо із пластику. Дерев'яний посуд для меду ідеально підійде для кухонь у національному стилі.


Здебільшого вибір медового посуду – це абсолютно справа Вашого смаку. Компанія «ЕКО-МедОК» постаралася зібрати для Вас найбільший асортимент різного посуду для меду в нашому інтернет-магазині. Ми постійно прагнемо збільшувати асортименти посуду для меду. Пропонуємо Вам перейти за посиланням та вибрати посуд для меду, який ідеально підійде для Вас та Вашого інтер'єру.