Меню
Ваш кошик

Огляд подарункових наборів меду від компанії ЕКО-МедОК

У зв'язку з постійним збільшенням асортименту подарункових наборів меду ми вирішили зробити детальний огляд всіх наборів, для того, щоб нашим клієнтам було простіше розібратися в такому великому розмаїтті смачних та корисних подарунків від нашої компанії.

Основна відмінність всіх наборів це звичайно оформлення, всі набори меду оформлені по-різному та на різний смак. Також просимо звернути увагу на вагу всіх наборів, скрізь в описах зазначено маса нетто набору, це маса самого продукту, без урахування ваги банки чи пакування.

Почнемо наш опис від найбільшого набору до найменшого набору, який представлений в асортименті ЕКО-МедОК.

Найбільшим й найяскравішим набором меду можна назвати набір меду «Королівський», його вага становить 3,9 кг натуральних та корисних смаколиків, а загальна вага близько 6 кг. Можна сміливо заявити, що це найбільший набір меду на ринку, а його ціна є досить прийнятною.

У набір меду входить 12 банок різних десертів, меду з горіхами, сухофруктами та насінням. Розміри подарункової коробки теж значні 35х31х13 см. Даний набір залишить незабутнє враження навіть у людей, які дуже добре розуміються, й цінують смак меду.Його молодший брат – це набір меду «Шість смаків», хоча молодшим його й не назвеш, цей набір теж досить значних розмірів 1,92 кг корисних десертів з меду з горіхами, сухофруктами та насінням. Загальна вага подарункової коробки 3,2 кг, а розмір 24х19х13 см. У набір входять 6 банок меду, мед з фундуком та мед з волоським горіхом, мед з насінням гарбуза та мед з насінням соняшника, а також мед журавлиною та мед з яблуком.Далі перейдемо до наборів у гофрованих подарункових пакуваннях з неймовірними стрічками. Таких наборів у нашому асортименті 7 варіантів. До складу цих наборів входять 3 баночки меду, вага цих наборів близько 1 кг чистого продукту, а загальна вага набору 1,7 кг, що також не мало. Розмір подарункового впакування 26х12х15 см. Розрізняються дані набори в першу чергу оформленням, а також складом медових десертів, ми намагалися підібрати різні варіанти меду з горіхами, сухофруктами та насінням у цих наборах. Але якщо Вам потрібно, щось особливе ми завжди готові обговорити оформлення та склад набору та підібрати ідеальний набір меду на Ваш смак.Абсолютно унікальне оформлення наборів меду "Солодке тріо". Дана колекція наборів меду представлена в трьох варіантах, мед з горіхами, мед з сухофруктами та мед з насінням. Оформлення даного набору ультра сучасне й підійде молодшому поколінню наших споживачів. Вага чистого продукту склала 960 грамів, а загальна вага 1,7 кг, розмір подарункового пакування 26х12х15 см.Але якщо Ви хочете трохи заощадити, то для Вас ідеально підійде колекція наборів з медом «Солодка парочка», дана колекція дуже схожа на «Солодке тріо», єдина різниця – це кількість банок меду, тут їх дві. Вага даного набору 640 грамів, а загальна вага 1,2 кг, розмір пакування 26х12х15 см.Найменший набір у нашій колекції – це Набір меду MIXUP, це невелика баночка 250 грамів натурального меду та три пакетики з насінням, горішками та сухофруктами. Це ідеальний та дуже креативний невеликий презент. Вага такого презенту 350 грамів, а загальна вага набору 0,5 кг, розмір подарункової коробочки 10х10х13 см.Також не забуваємо подивитися на всі медові компліменти та бонбоньєрки, представлені на нашому сайті, вони ідеально підійдуть на хрестини, весілля, ювілей для всіх Ваших гостей. Ідеальні подарунки для Ваших гостей не дадуть забути Ваш особливий день.

Компанія ЕКО-МедОК намагалась створити подарункові медові набори на будь-який смак та на будь-яке свято. Але якщо Ви не можете визначитися з вибором солодкого та корисного набору з медом, то наші консультанти завжди допоможуть та підкажуть. Телефонуйте за консультацією або робіть замовлення прямо в інтернет-магазині.